Пропозиція для маркетологів та Digital фахівців
Хочете отримувати додатковий щомісячний дохід та підвищити продажі вашому клієнту?

Бот-додаток у TELEGRAM
Створений на платформі, яка є власною розробкою української ІТ компанії KoliSar. Бот-додаток має широкий функціонал, що є адаптивним під будь-який бізнес.

Вебінар для маркетологів

Де ви дізнаєтесь про НОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ РОБОТИ САМЕ МАРКЕТОЛОГАМ, які працюють з різними нішами бізнесу і кому цікаві багатофункціональні розробки.


Під час вебінару ви отримаєте інформацію про ДІЄВИЙ ІНСТРУМЕНТ, який допоможе автоматизувати бізнес-процеси і підвищити конверсії вашому клієнту. Також дізнаєтесь про умови партнерської програми, яка забезпечить вам щомісячний дохід .

Що є цікавого у Бот-застосунку і чим він мені допоможе?

ВЛАСНЕ ЯДРО
Компанія KoliSar понад п’ять років працює у сфері створення бот-додатків на власному ядрі.

АВТОМАТИЗАЦІЯ
Наш продукт допомагає різним бізнесам в: автоматизації процесів, збільшення конверсії, використовування можливостей ШІ, оптимізування часу спілкування з клієнтами, отриманні більшого доходу, тощо

CRM & ПЛАТІЖНА СИСТЕМА
Бот-додаток від Kolisar має вбудовану CRM та платіжну системи, функцію каталогу, безкоштовні розсилки та сповіщення, інтеграцію з ШІ - все в одному застосунку і може бути інтегрованим в будь яку облікову систему, яка має відкритий АРІ.
Про що мова?
На вебінарі ви побачите не тільки детальний огляд самого продукту (бот-додатку), але і інформацію у цифрах про партнерську програму. На відпрацьованих кейсах у різних нішах бізнесу (від приватних підприємців сфери краси до великих благодійних фондів та територіальних громад), ми покажемо функціонал та аналітику використання цього інструменту. На цих прикладах ви можете детально побачити тісний зв’язок впровадження бот-додатку з підвищенням показників активності бізнесу, зростання рівня конверсій та лояльності клієнтів.

На вебінарі ми розкажемо кейси наступних направлень:


● РЕСТОРАНИ

ГОТЕЛІ

● КОНФЕРЕНЦІЇ

● БЛАГОДІЙНІ ФОНДИ

● ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ

● МЕДИЦИНА

● НАВЧАЛЬНІ КУРСИ

● Б’ЮТІ ІНДУСТРІЯ

ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ У ВЕБІНАРІ І ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

Маркетологи та агентства, які “ведуть” клієнта шляхом підвищення ефективності його бізнеса неодмінно оцінять переваги нашого продукту, а партнерська програма дозволить це робити із задоволенням.


Перші п'ятдесят учасників вебінару отримають можливість стати Партнерами української ІТ компанії, розробника бот-додатків. І як частина команди отримувати дохід від своїх клієнтів на протязі всього часу користування ними бот-додатком. Партнерська система побудована на моделі комісійної винагороди від кожної оплати користувача бот-додатку.


Не прогавте можливість отримати найкращі умови, доєднуйтесь до нашої команди

НАШІ КЛІЄНТИ
Чому бот-додаток саме у Telegram?
У 2022 році Telegram став одним із 5-ти найбільш завантажуваних застосунків у всьому світі, і тепер його кількість активних користувачів перевищує 700 мільйонів

Він завжди під рукою та не потребує скачування додаткових програм

Як показало опитування, найпопулярнішим месенджером в Україні є Telegram. Для спілкування його обирають 50,6% респондентів.

32% опитаних користуються Telegram для робочої комунікації.
Отримати безкоштовний доступ до вебінару
Наші контакти
Адреса: вул. Семена Скляренка 9А, оф 501, м.Киів

Антон: +38 (099) 520 69 52, Telegram: @Anton695
Наталія: +38 (097) 820 86 85, Telegram: @nsarkisyan